Teplice, Czech republic
+420 774 888 685
jgem@seznam.cz

O nás

Jsme malá chovatelská stanice francouzských buldočků, registrovaná pod FCI, sídlící v severočeském lázeňském městě Teplice. Jsme členové Klubu francouzských buldočků a Moravskoslezského bulldog – mops klubu. Vlastníme dvě fenečky:  Adinku ( Dália Barboa Hungaria Frenchie ), nar. 1.7.2020 a Nellinku ( Anelli Valentine Gembull Bohemia ), nar. 5.6.2022. Nellinka je dcerou naší Adinky.

Celý život jsme měli doma pejsky. Prvním byla fenka středního pudla Dolly, následoval německý boxer Arik a po něm rotvajler Art. Všechny jsme je milovali a oba kluci prošli i kynologickým výcvikem, přičemž Art se pravidelně umísťoval na stupních vítězů kynologických výkonnostních soutěží služebních psů v ČR. Odchod každého z nich nám vždy zlomil srdce a po smrti posledního pejska jsme byli rozhodnuti, že dalšího si už nepořídíme. Ale člověk míní a čas mění, jak se trefně říká… a po nějaké době jsme si domů přivezli buldočí holčičku.

Jak čas běžel, nevycházeli jsme z údivu nad tím, jak vnímavé to malé zvířátko je. Ba co více, uvědomili jsme si, že takhle chytrého pejska jsme ještě neměli. Nejen, že si Adinka svou nekonfliktní a absolutně vyrovnanou povahou okamžitě získala srdce všech členů rodiny, ale buldočci se stali naší vášní a my si uvědomili, že jeden buldoček nestačí, a že v budoucnosti musíme pořídit naší Adince parťačku.

Jelikož Adinka byla na všech absolvovaných výstavách ohodnocena známkou výborná, bonitaci absolvovala se skvělým hodnocením stejně jako povinné zdravotní a genetické testy, napadlo nás, že si necháme její štěňátko.

A tak to celé začalo….

To, že jsme si z našeho vrhu “A” nechali doma buldočí holčičku, bylo to nejlepší rozhodnutí. Od té doby je u nás doma stále veselo.

Translate »